World Nonstop Entertainment

Zostań gwiazdą wrestlingu już TERAZ!


#1 2011-08-23 17:14:48

CM Punk

Wrestler

Zarejestrowany: 2011-07-24
Posty: 143
Punktów :   

PPV Last Party

CULT OF PERSONALITY
CM Punk wchodzi na arenę z czapeczką urodzinową na głowie i z pasem mistrzowskim.
-W niedzielę ostatnia gala, na której zawalczę. Tak się stało, że to też ostatnia gala tej federacji. Dużo ich nie było, ja wyrobiłem sobie świetny bilans i przegrałem walkę z WNE World Heavyweight Championem. Y2J, nie ciesz się, gdyż bilans mamy remisowy. Problem jednak nie leży w zawodnikach tej federacji, a znacznie głębiej. Jej fatalny zarząd, który zamiast zajmować się bookingiem zajmował się ,,fuckingiem". Najważniejsze jednak, że płacili i płacą. Vincent Kennedy McMahon to nie biedny człowiek, lecz jeden z tych ,,amerykańskich bogaczy". Wy o tym wiecie?It doesn't matter. Liczy się tylko to, co sądze ja. Nikt nie wyłączy mi w tej chwili mikrofonu i nikt nie zdejmie mnie z anteny. Dlaczego?Because I'm Phillip Jacob Brooks and I'm the best in the world. Na ostatniej gali zmierzę się w Three Way Ladder Matchu o przysłowiową ,,pietruszkę". Dlaczego CM Punk nie walczy o pas World Heavyweight Championship?Ponieważ CM Punk jest za dobry na zostanie mistrzem świata w federacji, która tonie we własnych odchodach. Mój brat cioteczny założył federację ładnych pare lat temu. Nic nadzwyczajnego, sala gimnastyczna, dwa mistrzostwa, kilkunastu zawodników. Harlextonville w stanie Illinois. Federacja nosi nazwę Wrestling Institution of Illinois. Nikt teraz nie zdejmie mnie z anteny za reklamowanie innej federacji, gdyż ta federacja nie ma nawet własnej strony internetowej. Od jutra się to zmieni, gdyż na jej konto, numer możecie zobaczyć na tej kartce(przybliżam kartkę do kamery):
WRESTLING INSTITUTION OF ILLINOIS
HARLEXTONVILLE, IL.
WH STREET 221, FF TX.
Marcus Anthony
Str. 45, West Coast Hill
Harlextonville, Il.
Jutro na koncie tej organizacji będzie ok. 200-300 tysięcy dolarów. Może więcej, kto wie?Na pewno więcej, gdyż powiedział o niej najlepszy wrestler na świecie. Nie wiem po co jeszcze tutaj gadam. Za każde moje słowo WNE otrzymuje 2 miliony dolarów. Goodbye!
CM Punk wychodzi z areny.

Ostatnio edytowany przez CM Punk (2011-08-23 17:17:56)



Nick: CM Punk
Data urodzenia: 26 października 1978 roku
Miejsce urodzenia: Chicago, Illinois
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=WBAvduGopaU
Stan cywilny: Wolny
Finishery: Go To Sleep, Anaconda Vise
Wzrost: 185cm
Waga: 101kg
Pas: WNE Intercontinental Championship
Bilans: 5-0-1
http://i55.tinypic.com/wmig0o.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.peugeot207club.pun.pl www.baryczsulow.pun.pl www.malaguti.pun.pl www.soulfu.pun.pl www.transport81t1.pun.pl